Wyślij wiadomość
aboutus
QC profilu

 

Jesteśmy profesjonalnym producentem i eksporterem folii do pakowania i toreb do pakowania od prawie 13 lat, profesjonalnym zespołem, zręcznymi pracownikami i sprawnym zarządzaniem, aby zapewnić najwyższą obsługę, dobrą jakość i szybką dostawę.Jesteśmy tylko po to, aby dążyć do jakości, aby oferować bezpieczne, przyjazne dla środowiska i zdrowe materiały opakowaniowe.

 

1. Zakryj powierzchnię 10000 metrów kwadratowych, 5000 metrów kwadratowych bezpyłowej pracowni GMP

 

2. Profesjonalny zespół sprzedaży ułatwia komunikację z Tobą na temat folii do pakowania i torby do pakowania, aby dać ci rozsądną sugestię.

 

3. Zespół kontroli jakości ściśle kontroluje wszystkie procedury, aby zapewnić stabilną jakość, niech nasz klient nie martwi się o towary.

 

4. Zespół badawczo-rozwojowy może wprowadzać innowacje w nowych materiałach i pomagać klientom pozostać wiodącym twórcą elastycznych rozwiązań w zakresie opakowań.

 

5. Produkcja ma wieloletnie doświadczenie zawodowe, z automatycznym sprzętem produkcyjnym i zaawansowanymi przyrządami testowymi, aby zapewnić szybką produkcję i towary wysokiej jakości.

 

6. Zespół projektowy zawsze bardzo wydajnie pracuje, aby grafika klienta była szybka i drukowana, może również zasugerować, jeśli grafika ma mały problem.

 

7. Zespół zakupowy, aby kupić doskonały surowiec, dzięki któremu nasza folia opakowaniowa i torba do pakowania są zawsze wysokiej jakości.

 

8. Zespół magazynu sprawia, że ​​wszystkie surowce i wyroby gotowe są dobrze zachowane

 

9. Zespół wysyłkowy w celu sprawdzenia prawidłowej ilości i prawidłowej dostawy.

 

 

NingBo Fulgent Technology Co.,Ltd kontrola jakości 0

Certyfikaty
Szczegóły kontaktu